KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9693582
nr 969 3582
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, 5 st, Ester Henning (1887-1985), stämpelsignerade, 22x27-33x41 cm
Kondition: lösa blad i passe partouter, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 juni 2015
kl 18:46:25
27/6 09:09:56
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning